پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/15 02:16 PM

(2013/03/15 01:58 PM)sayeh نوشته شده توسط:  توام بحث اون موقرو نکن .... اعصابم به هم میزیره بعد .... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

موقرو غلطه درستش موقع رو هستش!!!!!!

==============================

دستت درد نکنه لوز....من با این هیبت بیام ساغدوش بشم؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 02:19 PM

خب اره دیگه .
داداشم به این خوشتیپی مگه چهشه ؟؟؟
خب اگه کلود یا جنسیس نیان که باید بیان تو حتما باید باشی
ببخشد ها ولی من روحم ساق دوشم هم باید روح باشه داداش

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 02:21 PM

خب من ساقدوش میشم خوبه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 02:23 PM

از خوبم خوب تره
فقط اینجا نظر عروس خانوم مهمه.
کلود کجاست

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 02:24 PM

منم نمیدونم کلود کجاست ؟
داداش داداشی کجایی ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/15 02:43 PM

خوبه والا ....
هنوز لایتینگ روحشم خبر نداره شما در سر اینکه کی ساقدوش باشه بحث میکنین !!!!!!!!!!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وایسین اول نظر خودشو بدونیم بعدا راجع به این چیزا حرف بزنین .... میترسم این طوری پیش بره تا فردا تالار عروسی و مهریه و مدل لباس عروسم انتخاب کنین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
.
میدونم کاداج جان ولی دیکته که نمی نویسم عزیزم ... پس چه فرقی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 05:17 PM

بابا جان اذیت نکن هر وقت بیاد میبینه
خدا کنه قبول کنه چون فعلا از اون خوشگل تر کسی دختر نمونده
البته منظورم مجرد هاست.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/15 05:46 PM

به نظر من که لایتینگ از همه ی دختر ها (چه مجرد و چه متاهل ) خوشگل تره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو این طور فکر نمیکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 05:52 PM

میخواستم اینو بگم گفتم باز لهم میکنی
خب مگه مهمونی الان نیست ؟؟؟
فقط منو و تو انلاین هستیم
صاحب مجلس کجاست؟؟؟
شما هم مانند ستاره ای توی اسمون دلم همراه لایتینیگ میدرخشی.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/15 06:10 PM

لوز عزیز یه نگاه به لیست افراد آنلاین بنداز .... کلود آنه ها !!!!!!!!!!!!!!