پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 12:36 PM

بلاخره یجوری با هم کنار بیان
بذارین حداقل یه روز اینجا دعوا نشه
خواهش میکنم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/15 12:39 PM

بی خیال نمیشی؟؟؟
هان ؟!!!!!!!!!!!
من همینجا اعلام جنگ می کنم
تازه از خواهرانم تیفاوایریس وجنوا کمک می خوام
راستی پرنس ناکتیس کاداج وجنسیس وکلود هم لطفا کمک کنن
متاسفم جنسیس

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/15 12:42 PM

اگه سپاس کار میکرد مجبور نبودم بگم ولی من با رافوس موافقم
محتوای مخفی:احترام به بزرگتر وخانم های ف.ف فراموش نشه
که اگه بشه بد می بینی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/15 12:46 PM

ای بابا یادم رفت از سفیروث و زک هم تقاضای کمک کنم
تازه یازو هم هست
خود لایتی هم همینطور
کسی به این لوز نگفته تاوقتی موقعش نشده وخانواده پاپیش نذاشتن خودش اقدام نکنه؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 12:50 PM

اخطار زدم جوابتو نمیدم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 12:51 PM

همه میگن زوده ولی گفته باشم همهی اون هایی که گفتی غیر از خانم ها طرف داره مننن
و من فقط احساسمو گفتم. تا مامانم ببینه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/15 12:59 PM

(2013/03/15 12:42 PM)*sarah* نوشته شده توسط:  اگه سپاس کار میکرد مجبور نبودم بگم ولی من با رافوس موافقم
محتوای مخفی:احترام به بزرگتر وخانم های ف.ف فراموش نشه
که اگه بشه بد می بینی

رافوس شینرا:
خیلی ممنونم. بخاطر همین لطف شما دیگه حتی اگه بازم لوز نامرد منو توهین بارون کنه، عکس العملی نشون نمیدم. فعلا قدری اون خشم انباشته شده در سینه ام فروکش کرد. امیدوارم همواره شاد و پیروز باشین.
راستی یه دعوتی کرده بودین برای مهمونی. هر وقت و هر کجا که باشه خودمو میرسونم. خب فعلا خداحافظ تا ساعت 6 عصر.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 01:02 PM

خیال کردی من بهت محل میدم اخطارم ثبت شده کاداج هم میاد

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/15 01:03 PM

خداحافظ رافوس عزیز وگرامی
وبه خاطراینه من محصلم مهمونی عصرانه برگزار میشود

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 01:05 PM

سارا اگه منو راه بدی که میام ولی اگه ندی مشکلی ندارم اگر هم بیام فقط برای تو میام.