پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 08:22 PM

رافوس مواظب حرفات باش
من بهت توهین نکردم
اسم منو بد نام نکن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لوز کجاش زشته ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/14 08:36 PM

رافوس اگه راست میگی برو صفحه ی1 ارسال 1 رو بخون. ببینم چه قدر ادم میشی

و ارسال 1199 توی صفحه ی 120 عمل فراموش نشه.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 08:50 PM

رافوس از من خوشتیپ تری ؟
قیافه رو نگاه کن کیف کن برای خودت

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/14 08:55 PM

هیچ کس از دیگری زشت نیست . تمومش کنید......

بگید من با لایتینیگ ازدواج کنم یا .............

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/14 09:28 PM

کار را آن کرد که تمام کرد
البته قبلا تموم شده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 09:30 PM

خب مبارکه
لایتینگ خوبه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 09:30 PM

زک کی با مادر اریس عروسی کردی ؟
بدون اجازه از پسراش ؟
قبول نیست شما دفتر ازدواج نرفتین
غیر قانونیه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/14 09:39 PM

بچه ها فکر کنم حق با زکه.آریس قبلا زک رو خیلی دوست داشت. راستی این تاپیک داره به ابتذال کشیده میشه ها!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: پرنس نوکتیس مجرده
پرنس نوکتیس زن داره. یک زن خوشگلی هم دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسمش استلاست.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

لوز لایتینگ دختر خشنیه ها ! مراقب باش!
راستی تیفا جان اصلا نگران نباش. من که مادر کلود میشم چهار چشمی مراقبش هستم یک وقت خطایی ازش سر نزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای خیلی خیلی خیلی مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/14 10:16 PM

هووم
دو ماه دیگه میرسیم به سالگرد !!!
اول میگی مبارکه بعد تکذیب میکنی!!!
کلود دست پرورده ی خودمه آبرو و شرافت من رو حفظ میکنه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/14 10:38 PM

(2013/03/14 08:36 PM)یونا نوشته شده توسط:  رافوس اگه راست میگی برو صفحه ی1 ارسال 1 رو بخون. ببینم چه قدر ادم میشی

و ارسال 1199 توی صفحه ی 120 عمل فراموش نشه.

رافوس:
مرد حسابی منو توهین بارون کردی و بهم میگی که برم صفحه 1 ارسال 1 رو بخونم؟ اونجا مناسب یکی مثل تو هستش. من حتی نوشته خودت رو هم که بهت در نظر قبلیم نشون دادم. نظر قبلیم رو نخوندی؟ ندیدی بهم چی گفته بودی؟
جنسیس جان شما این وسط چی میگین هی هر چی میشه میپرین وسط؟ نکنه میخواین بشکن بزنم تا ساختمون خونتون بریزه سرتون؟ (انیمه رو کسی واقعا دیده یا نه؟ لوز قیافش در قیاس با رافوس شینرا معمولیه)(اگه هنوز انیمه رو ندیدین بگم از کجا دانلودش کنین؟)

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه