پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/14 02:07 PM

رافوس:
من پشت سر هم پست نمیدم. سایتتون خراب شده و نمیشه مثل سابق نوبتی نظر داد.

تو بالاخره چه بخواهی چه نخواهی پسر من میشی؟ بابای خوشتیپ نمیخوای؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 02:07 PM

پیگیری میکنم
فقط تو پشت سر هم پست نزن
بذار یکی جواب بده بعد
یا حداقل 2 تا بزن نه بیشتر

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/14 02:09 PM

رافوس:
من فعلا میرم به ماشین هایی که دارم (20 تا از گرونترین ها) یه سر بزنم و ساعت 6 عصر برمیگردم. فعلا بابایی از دور بهت دست تکون میده. خدانگهدار

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 02:10 PM

(2013/03/14 02:07 PM)animenewsnetwork.com نوشته شده توسط:  رافوس:
من پشت سر هم پست نمیدم. سایتتون خراب شده و نمیشه مثل سابق نوبتی نظر داد.

تو بالاخره چه بخواهی چه نخواهی پسر من میشی؟ بابای خوشتیپ نمیخوای؟
چرا داری پشت سر هم پست میزنی
پست های قبلیتو نگاه کن
مشکل سایت به پست زدن ربطی نداره
اگه قرار باشه پشت سر هم پست بزنی
منم میتونم تو 10 دقیقه 20 تا پست بذارم

خداحافظ

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/14 02:41 PM

سلام ...
ببخشید که دیشب نتونستم برای مهمونی بیام ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میبینم که کاداج هر چی دلش میخواد پشت سر من میگه ..... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خجالتم خوب چیزیه برادر !!!!!!
شماام تعارف نکن کلود جان ...بفرما .... میخوای خودم چند تا دختر خوب بهت معرفی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به هر حال بابت دیشب متاسفم ....

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/14 04:03 PM

خواهش می کنم کلود جان و تیفا جان !!!
اگه می تونین امشب بیاین!
نقل قول: من می خوام تا آخر عمر خدمتکار بچه هام باشم !!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بچه هام از همه چی توی زندگی برام مهم ترن !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شرمنده رافوس عزیز ...
من نمی تونم ....

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی آبجی تیفام راست میگه کاداج !!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه زندگی شون رونق گرفته خیلی هم با هم خوشبختن !!!
کلود نیازی به زن دیگه نداره اگه هم بخواد سر آبجیم هوو بیاره .....
................................................................................​......
پس این نیزه ی من کو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/14 04:04 PM

تیفا جان یه دونه از اون خوشگلاش هم برای ما بیار. رافوس خودخواه نباش

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 04:18 PM

تیفا جان نگران نباش کلود بخواد زن بگیره من دعواش میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اریس امشب میام کتلت میخوام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی نیزه نبود بجاش برات زنجیر اوردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لوز خوش اومدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس فعلا رفته ظهر اعصاب منو خورد کرده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/14 04:21 PM

هر کی میخواد یه خبر بسسسسسسسسسسسسسسسیار مهم بشنوه یه خصوصی بده تا بگم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/14 05:02 PM

ممنون آیریس جان ..... ممنون رامین جان ....
دیگه چی لوز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر وقت مادرت صلاج بدونه خودش برات پیدا میکنه !!!!!!!!!!