پارک انیمه
اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ (/thread-9788.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - shining dream - 2014/07/26 04:36 AM

تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifاوزوماکی ناروتوتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
یا
تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifمانکی دی لوفیتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Nagisa - 2014/07/26 10:39 AM

گری تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - اسونا - 2014/11/03 03:02 PM

هیچ‌ کس 
شخصیت انیمه ایی من کیریتو هست ولی اگه قرار باشه من باهاش ازدواج کنم دیگه به اون اندازه دوستش ندارم 
چون من کیریتو رو با آسونا و به خاطر عشقش به آسونا دوست دارم
من به همه ی شخصیت های انیمه ایی که دوستشون دارم همین حس رو دارم اصلا دوست ندارم خودمو به جای عشق اونا جا بزنم این طوری احساس گناه میکنم

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - اسونا - 2014/11/26 08:43 PM

من قصد ازدواج ندارم
خخخخخخخخخ
نظری ندارم فکر نکنم بخوام ازدواج کنم

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - !Miss Elsa - 2014/11/26 11:11 PM

میگم هر وقت ازدواج کردین کارت عروسیتونو برایه منم بفرستینا!!!

یادتووون نره اخه میخوام بیام بشمرم مثلا...{ جک }با چند نفر ازدواج میکنه!! امار بگیرم ببینم کی بیشتر  زن گرفته!!
یا کی بیشتر شوهر میکنه!!
تازه بهترین کلیسا!! یا بهترین تالار!!خسیس بازی در نیارین....
شامم خوووب باشه ها!!

من منتظرم^ـــ^!!
شیرینی عروسیتونم حتما باید بدین!!

رو منم حساب نکنین قصد ادامه تحصیل دارم!!
بععلههه!!

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - zwei - 2014/11/26 11:53 PM

من دوست دارم با واکی ازدواج کنم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - dokhtarak0o0 - 2014/12/12 08:24 PM

خدا رو شکر شخصیت انیمه ای نیستم ولی اگ بودم مجرد مموندم...بیشتر حال میده
عاخه هرچی اتفاق خوبه تو انیمه یا انیمیشن واس مجردا میقته

خدایی یکی مث من مکتشف دیدین تا حالا؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - ★♥ shirayuki hime♥★ - 2014/12/12 08:37 PM

هیکاپ از انیمه ی مربی اژدها

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Asuka sama - 2015/01/07 04:27 PM

عشقم فقط ناروتوتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Asuka sama - 2015/01/07 04:30 PM

اوه يادم رفت بگم اول تن تنتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif