پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/14 12:07 AM

رافوس:
تا کي به تمناي وصال تو آیریس يگانه اشکم شود از هر مژه چون سيل روانه

خواهد که سرآيد غم هجران تو يا نه اي تيره غمت را دل عشاق نشانه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/14 12:10 AM

اینطوری فایده نداره.........
من رفتم.................شب خوش جنسیس و لوز و رافوس
امیدوارم شما دونفر بتونید از پس این رافوس بربیاید!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/14 12:10 AM

مثلا که چی؟؟؟ من8 چشمی مراقب مامانم هستم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/14 12:13 AM

رافوس:
من امروز همش تو سایت بودم و بهانه جویی هاتون منو قانع نمیکنه چون منم با همین مشکل کندی و یا قطعی سایت مواجه بودم ولی با این وجود یه عالمه پست گذاشتم و اون موقع هیچ کسی پست های منو جواب نداد.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 12:13 AM

خداحافظ کاداج
من و لوز ناک اوتش میکنیم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/14 12:17 AM

رافوس:
بچه ها منم دیگه سیر شده ام و میخوام زحمت رو کنم. من با پای خودم میرم و لازم نیست منو که الان یه نمور مستم رو با اردنگی بندازین بیرون. فعلا خداحافظ تا فردا ساعت 11 ظهر. موفق باشین و سلام منو به مادرتون برسونین.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/14 12:19 AM

اره میترکونیمش . راستی ساعت چند ؟؟؟ و رافوس علاجت جوابتو نمیدادن.

الان حوصلت سر میره رافوس وسوسه میشی خوصوصی بدی اذیتم کنی.

اخی رفت راحت شدم . یه سلام رسوندنی نشونش بدم 7 تا از اون ورش بزنه بیرون.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 12:48 AM

خب خدای شکر با پای خودش رفت
چقدر داستان سرایی میکرد

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/14 11:08 AM

چرا پر فایل ها باز نمیشن کار دارم ؟؟؟ چرا همیشه فقط منو و جنسیس این جا هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا سر ساعتی که میگید بیاید . بهنام گفت من 11 میام ولی الان از 11 گذشته.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/14 11:23 AM

پروفایل ها مشکلی ندارن
فقط یادداشت ها بسته شدن
رافوس هر چه دیرتر بیای بهتره
داستان سراییت دوباره شروع نشه