پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 11:24 PM

رافوس:
آیریس کجایی کجایی؟
آیریس چه بی وفایی
ما رو سپردی به تنهایی
میدونستی ملکه آرزوهایی؟

گرسنگی رو میشه تحمل کرد
میشه انسان ها رو مطیع خود کرد
میشه دنیا رو بدون کلود هم فتح کرد
اما نمیشه بدون تو دیگه زندگی کرد

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 11:27 PM

تعطیل منظورم اینکه تو همه کارا رو دوست داری. پس بنابراین نمیدونم کدومو انجام میدی.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/13 11:28 PM

رئیس تو داری منو عصبانی می کنی!!!!!!!!!!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کاسان صبر کن کجا داری میری؟ میخوای با موتور برسونیمت شینرا ( خونه ) ؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 11:34 PM

کاسان کیه؟؟؟ یگانه سازی چیه؟؟؟ مامان کجاست . رافوس جواب خصوصیمو بده .

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 11:34 PM

رافوس:
ایده لوز جالب بود. برای اولین باز از سلول های خاکستری مغزش استفاده کرد.
ولی کاداج جان من تقصیری ندارم. منو نکش خب زود داری قضاوت میکنی. شاید واقعا عاشق شده باشم. شاید هم این چیزایی که دارین به خوردم میدین مستم کرده باشن. همه چی ممکنه و یادتون نره که غیر ممکن، ممکن نیست.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 11:40 PM

رافوس:
من یعنی رئیس بزرگ پیشنهاد میدم که میتونین کاسان رو با لامبورگینی من ببرین هیچ اشکالی نداره. الان این قدر خوشحالم که میخوام بعد از مهمونی پیاده برم خونه.(کسی لطفا غیرتی نشه اما من واقعا یه حس رومانتیک نسبت به ایشون پیدا کرده ام)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 11:41 PM

ای کلک عاشق کی شدی؟؟؟ من همیشه از مغزم استفاده میکنم تو نمیکنی. بی ادب

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 11:43 PM

لامبور گینی چیه ؟
کاسان چیه ؟ چه خبره اینجا
یگانه سازی چیه ؟
مهمونی بهم خورده حالم گرفته س

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/13 11:45 PM

کاسان به زبون ژاپنی یعنی مادر.
لوز نگو که نمی دونی یگانه سازی چیه!!!!!!!!!!!

رئیس .....وانمود نکن احمقی..تو داری واسه مادرمن نقشه می کشی تا نقشه هات رو اجرا کنی!!

احیاناً کسی به غیر از من و کاسان دوبله فارسی نجات کودکان رو ندیده؟؟؟! واقعاً که معرکه ست .اعتراف می کنم واقعاً کم اوردم!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 11:47 PM

من که دارم بالا میارم . راست میگم دیگه با پیام خصوصی نمیفهمند جشن داریم و نمیان.