پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 11:11 PM

رافوس:
جدا رفتن؟ من بخاطر چهره زیبای ایشون این همه راه رو تا اینجا اومدم. خیلی ناراحت میشم اگه میزبان بدون دلیل مهمان خودش رو در خونشون تنها بزاره. این سینی هاتون رو از کجا خریدین؟ چه نقش برجسته های زیبایی دارن.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/13 11:13 PM

يازو جون سايت حسود زياد داره واسه همين چشمش زدن!

حالا يعني نميزاري ما غذا بخوريم .... مامانت بياد ببينه از مهمانا پذيرايي نكردي ناراحت ميشه هان!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 11:16 PM

منو و و تو ومامان جنسیس رافوس ابانه خانم فکر کنم اره . ای بابا چرا شنیدن ما مجلس داریم اینجوری میکنند . مثل اینکه با اروح لج هستن. کم کم سایت هم داره زخم کیهانی میگیره .

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - **Mahsa ** - 2013/03/13 11:17 PM

فقط يادتون نره ظرف ها رو هم بشوريد ... خونه رو جمع كنيد بعد بريد .... آيريس گناه داره ....

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 11:18 PM

رافوس:
فکر کنم 5 تا هستیم. میشه بگین این دستمال سفره های شما این قدر معطر هستن؟ کلا لوازم خونتون خیلی گرونن. فرش خونتون خیلی زیباست و چقدر لامپ توی خونتون دارین. خیلی لامپاتون زیادن نمیتونم بشمارمشون. فقط 12 تا لوستر بزرگ دارین. اینجا روشن تر از یه متری خورشید شده. مادر زیباتون چی شد؟(به چشم برادری)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/13 11:19 PM

كادااااااااااج يه دو سه تا از اون داروهات بريز تو حلق سايت تا محل مهموني (خونه مادر ايريس )پا برجا بمونه!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/13 11:20 PM

بی خیال. احتمالا اریس خودش بعدا میاد غذا های خوشمزه ش رو به همه میده. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم که دیگه رفع زحمت میکنم (کاداج، لوز بیاین بدرقه ی این یکی مامانتون)
ولی خداییش این دیگه آخر بدشانسی بود. فکر کنم دشمنامون پست های تاپیک رو میخوندن و فهمیده بودن که چهارشنبه اینجا خبراییه و تصمیم گرفتند حمله کنند! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه دشمن جدید بهمون اضافه شد!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 11:22 PM

خب جنوا یک خانواده ارواحی بیشتر نداره که اونم ما هستیم. وقتی هواشو داریم باید خونمون اینجوری باشه . تازه ماهی 1000000000000000000000 ازش دسموز میگیریم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/13 11:22 PM

منظورت چیه که من تعطیلم لوز؟؟؟؟؟؟؟

محتوای بسیار بسیار بسیار مخفی : ( نه به اون که وقتی سایت سالم بود سال به سال کسی نمی یومد اینجا پست بذاره نه به اینکه تا من چشممو بر می گردونم و یه پست ارسال می کنم ده تا پست ارسال می شه!!! )

رئیس دیگه اینطوری درمورد مادرمن حرف نزن یهو دیدی وسط جمع شمشیرم اومد تو حلقت !!!!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 11:24 PM

پس از این به بد خبر مهمونی هارو خصوصی به هم میگیم.