پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/13 08:33 PM

سلام!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کجا ؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( با سارا اممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

خدابه داد برسه همه ی مهمونا زیر لباسشون قور و پره!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه احتمالاً وسیله ی جنگی همراشونه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مادر چه عجب اومدی!!!!!.......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2013/03/13 08:13 PM)یونا نوشته شده توسط:  همینو بگو تو رو خدا . کاداج فکر کنم رفت wc میاد نگران نباشید.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ممنونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه......ممنونم که موجبات خنده و شادی ما رو حتی وسط مهمونی هم فراهم می کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ارواح wc نمی رن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/13 08:34 PM

به به خوش اومدین بفرمایین بشینین !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله پرنس ناکتیس اتوبان مرکزی میدگاه همیشه ترافیکه ...
من بازم صبر می کنم ...
آبجی تیفا نیاد که خییییییییییییییییلی بد میشه ... خیلی ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 08:34 PM

اسممو ننویس . خجالت میکشم .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اگه دادم بده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 08:38 PM

رافوس:
احساس میکنم مثل دوران کودکیم مهربون شده ام و قرار نیست کسی رو اذیت کنم. قراره حسابی از غذاهای آیریس خانم لذت ببرم. امیدوارم زیاد چاق نشم آخه خیلی به تناسب اندام اعتقاد دارم.
محتوای مخفی (Click to View)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 09:01 PM

رافوس:
به به چقدر مهمونا زیادن.
کت و شلوار 1000 دلاریم چطوره آیریس خانم؟ بهم میاد؟ میدونین که از بچگی خوشگل بودم. عکسش هم که موجوده.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 09:32 PM

رافوس:
خب امشب میخوام اگه استیکی، مرغی، پیتزایی یا قرمه سبزی و کبابی روی سفره باشه خودم همشو میل کنم و نزارم بقیه چیزی گیرشون بیاد. نه فکر نکنم که بخوام با این کت و شلوار گرونم ادای گداها رو در بیارم. امروز چقدر زیبا شدین آیریس خانم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 09:50 PM

رافوس:
ببینین من چقدر قوی هستم که با وجود این که سایتتون چت زده و اصلا بالا نمیاد، من همچنان دارم نظراتم رو میدم. بقیتون اصلا موندین تو کف که چطوری یه همچین چیزی ممکنه. اینم مدرک محکمی برای اثبات زور من. راستی حالا که فقط من زبون دارم حرف بزنم، نمیدونم اصلا به کارم ادامه بدم یا نه. آخه نمیشه که همش دارم با خودم صحبت میکنم. خب حالا که گربه زبونتون رو خورده منم همچنان می نویسم و می نویسم. البته امیدوارم مشکل سایتتون حل بشه و بتونم نظرات شما رو هم ببینم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/13 10:07 PM

بله شما حرفه ای هستی رافوس جان به به چه خوشتپ!!!
.... مرسی چشماتون قشنگ می بینه .... من نه از عطر خاصی استفاده می کنم نه از مدل موی خاصی ترجیح میدم ساده ی ساده باشم همیشه !!!!
ای بابا سایت دوباره رفت رو هوا .....یاد داشتای پروفایل از بین رفت ...
امکانات این بالا...
محتوای مخفی ...
و ارور های پی در پی ...
اعصاب نمی ذارن برای آدم که ....
تازه به جز شما دیگه هیچکی نیومده رافوس جان !!!
حالا که اینطور شد .... همه باید فردا بیاین غذا ها و دسر ها رو هم نگه می دارم تا فردا ....
یادتون نره ................ فردا سااااااااااااعتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت 7:00 همه تاپیک گفت و گو ....... نیاین مجبورم از متریام کمک بگیرم ( بفرما منم خشن شدم رفت ...)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/13 10:16 PM

اینجوری نمیشه باید به تک تک افراد دعوت شده پ.خ بدم بله ...!
راستی رافوس جان یه آواتار قشنگ براتون پیدا کردم منتهی الان نمیشه گذاشتش ایشالله فردا براتون می ذارمش !!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/13 10:23 PM

(2013/03/12 03:22 PM)Mohabat69 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز ، خیلی شما باید قدر مادرتون رو بدونید !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا؟
ایشون از برپایی این جشن سه هدف داشتند و به قول معروف یه تیر سه نشون زدند و فک اونهایی رو که دوتا میزنند رو آورده پایین

1- جمع کردن تمام فامیل و دوستان جهت به هم نزدیک شدن دلها و صلح و صفا و صمیمیت و یکرنگی و ... مجلس آشتی کنون
2- مادر خیلی نگران شماست میترسه که شما برید بیرون و توی چهارشنبه سوری درب و داغون بشید و دیگه شما رو نبینیم
3- ایجاد امنیت کامل در اطراف خونه چرا که وقتی همه بچه ها جمع باشند دیگه کسی توی محلشون ترقه نمیندازه و همین سفیروث کافیه تا به یه نعره همه ی گروه مترقبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهرو بفرسته خونشون

مادر ... فراتر از یک دنیا ... در وصف نگنجد ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-----------------------------------------------------------------------------
من اگه وسط راه مردم کلود جای من هست . کلود میراث من هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هی زک تو هم که نیومدی ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
زک نیومدی ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه برای چی نیومدی ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا آبجی تیفا و کلود کجان ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من کم کم دارم ناراحت می شم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه