پارک انیمه
اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ (/thread-9788.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - anne13 - 2014/07/06 07:42 PM

من فعلا میخوام درسمو ادامه بدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

دوست دارم با گیلبرت ازدواج کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - yusei fudo - 2014/07/07 04:02 PM

خوب من؟؟؟آها.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
الساتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتو=فروزنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gif
و آکیزاتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتو=YU-GI-OH! 5DSتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - saenna fuji - 2014/07/07 05:37 PM

سیوسوکه فوجی تو انیمه شاهزاده تنیس عشق خودمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Katrina-1994 - 2014/07/18 06:03 PM

کاداج.کلود.آدام. ^_________-

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - hina.chan - 2014/07/18 08:37 PM

من اگه هیناتا بودم با ناروتو ازدواج میکردم 

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Ben Ten - 2014/07/21 10:12 PM

یا با جرویس پندلتون یا با تارو میساکی یا جون میزوگی..

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - sha.j.t - 2014/07/25 10:19 PM

جک فراست،شدو،الوین،البته اگه روزی روزگاری هم چون توش شخصیتای کارتونی بوده هم حساب بشه کیلین هوک!!!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
هوکیکه تو پیترپن بودهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
از خود هوک بدم میاد ولی تو روزی روزگاری عاششششششششششقششششمممم!هرچی باشه بیشتر از خود پیتر دوسش دارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Dimitrix - 2014/07/25 11:50 PM

خوب با asuna تو انیمه sword art online.

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - سم سام - 2014/07/26 01:21 AM

ماشاالله همه ی دخترا اینقدر خوش اشتهان ؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - JI MIN - 2014/07/26 02:53 AM

جک فراست،هاول،اون پسره تو ضربان قلب،