پارک انیمه
روش تقلب:| - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: روش تقلب:| (/thread-27313.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: روش تقلب:| - 2rsa - 2017/01/29 09:43 PM

(2017/01/29 09:38 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی هاتونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا میرم ددس بخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاینجوری سنگیت ترممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واااااااااااااااااااااااااای این خیللللللللللللللللللللللی عالیه!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینم یادم اومد ورقتگ با یکی از دوستات عوض کن اول باید بهش بگی آخر از همه اسمت بنویسی!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من یه بار عوض کردم بغل دستی میخواست ورقشو خالی بده دلم براش سوخت براش پر کردم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی شانسو دبیرمون دو دقیقه رفت درو باز کنه که ورقه هارو عوض کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ای کاش درس مهم بود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درس تفکر بود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امتحان نهج البلاغه رو هم به 5 نفر رسوندم آخرم همون ناحیه قبول شدیم اما نشد بریم امتحان بدیم چون زمانشو بهمون نگفتن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/29 09:45 PM

شفاهی میشه یه کاری کرد به یکی بگی کنار بایسته بعد زیر لبی بهت بگه.اینجوری کسی نمیفمه باید لب خونیت قوی باشه ما همیشه این کارو میکنیم

RE: روش تقلب:| - 2rsa - 2017/01/29 09:47 PM

(2017/01/29 09:45 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  شفاهی میشه یه کاری کرد به یکی بگی کنار بایسته بعد زیر لبی بهت بگه.اینجوری کسی نمیفمه باید لب خونیت قوی باشه ما همیشه این کارو میکنیم
من برای شفاهی به سقف ذول میزنم نمیفهمم آیا کسی میرسونه یا نه؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هول میکنم خووب عادت بچگیمه!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/29 09:48 PM

من به ساعت کلاس که رو به رومه نگاه میکنم-:خیلی تاثیر داره لامصبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/29 09:50 PM

من خودم میرسونم اینجور مواقع مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درس بلد نیستم بعد میرسونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برا علوم که نمیشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - 2rsa - 2017/01/29 09:55 PM

(2017/01/29 09:48 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  من به ساعت کلاس که رو به رومه نگاه میکنم-:خیلی تاثیر داره لامصبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واااااااااااااااااااااااااای یعنی همش دبیرمون میگه راضیه تو سقف جوابارو نوشته از رو اون داره تند تند جواب میده! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بجه های کلاسم بعضی از وقتا به تقلید از من به سقف نگاه میکنن هی میگن اینجا چیزی نیست. کلا تو پرسشای کلاسی بنده جک میشم براشون!! O_o یعنی خدا خیر بده اون دبیری که بچه ها رو پا تخته نمیاره میگه از هونجا جواب بده!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نمیدونم جرا بچه های امسال خیلی ناجورن! O_o

RE: روش تقلب:| - Aisan - 2017/01/29 11:05 PM

(2017/01/29 09:15 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  من فردا امتحان عربی دارم نمیدونم چجوری تقلب کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امتحان عربی که دیگه تقلب ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما بهترین راه نوشتن مشکلاتت روی کاغذ و گذاشتن بین پاهاته و به بهانه گردن درد،گردنت رو ماساژ بدی و کاغذ رو ببینیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته روی میز قبل از شروع امتحان هم می تونی بنویسی که ریسکش کمترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی بازم می گم عربی تقلب کردن ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2017/01/29 09:23 PM)2rsa نوشته شده توسط:  
(2017/01/29 09:20 PM)'Anna Bolena' نوشته شده توسط:  اره تو کلاسم.صندلی

خوشبحالت شد دیگه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
بچه های کلاس ما کیفشونو آویزون میکنن به صندلی جلویی و زیپ کیف کوچکشونو یکم باز میکنن تا ورقه ای که تقلب نوشتنو ببینن! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
چندبار آبجیه من اینجوریتقلب کرده!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
یه بار ورقه تقلبو لای موهاش قایم کرده بود که قواعد بود، اونو سریع بالای ورقش مینوسه و بعد کاغذ رو قورت میده!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

قووووووووووووووووورت می دههههههههههههههه؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخب چه کاریه؟!!!!!خدا جیب رو برای همین مواقع آفریده دیگه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2017/01/29 09:43 PM)2rsa نوشته شده توسط:  
(2017/01/29 09:38 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی هاتونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا میرم ددس بخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاینجوری سنگیت ترممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واااااااااااااااااااااااااای این خیللللللللللللللللللللللی عالیه!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
اینم یادم اومد ورقتگ با یکی از دوستات عوض کن اول باید بهش بگی آخر از همه اسمت بنویسی!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
من یه بار عوض کردم بغل دستی میخواست ورقشو خالی بده دلم براش سوخت براش پر کردم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی شانسو دبیرمون دو دقیقه رفت درو باز کنه که ورقه هارو عوض کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ای کاش درس مهم بود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
درس تفکر بود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
امتحان نهج البلاغه رو هم به 5 نفر رسوندم آخرم همون ناحیه قبول شدیم اما نشد بریم امتحان بدیم چون زمانشو بهمون نگفتن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم یه بار دوران راهنمایی چنین کاری کردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifاز اون جایی که ریاضیم هیچ وقت خوب نبوده،درس هایی مثل زبان و علوم و عربی و فارسی و اجتماعی و... من میزدم و میدادم زحمت ریاضی رو بغل دستیم بکشه و به جاش جواب های من رو وارد برگه اش کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا خدامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهعجب آدمایی هستین شماهامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهآخه نهج البلاغه و مسابقات ناحیه که 4تا ورق بیشتر نیست چرا نمی شینید بخونید؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2017/01/29 09:45 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  شفاهی میشه یه کاری کرد به یکی بگی کنار بایسته بعد زیر لبی بهت بگه.اینجوری کسی نمیفمه باید لب خونیت قوی باشه ما همیشه این کارو میکنیم
واقعا شما می تونید؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معلم های ما که مثل عقاااااااااااااب چشم می دوختن بهمون هیچ کاری نمی شد کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - 2rsa - 2017/01/29 11:38 PM

نقل قول:  
قووووووووووووووووورت می دههههههههههههههه؟!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب چه کاریه؟!!!!!خدا جیب رو برای همین مواقع آفریده دیگه!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
نمیدونم عادتشه قورت میده! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

نقل قول:   
یا خدا
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عجب آدمایی هستین شماها
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه نهج البلاغه و مسابقات ناحیه که 4تا ورق بیشتر نیست چرا نمی شینید بخونید؟!

همینو بگو! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همونو بچه ها نخونده بودن!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برای ناحیه باید کنفرانس میدادیم! O_o اما چون یهو گفتن امروز باید برید ناحیه نرفتیم! O_o قبلش باید بگن قراره برید! O_o 

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/30 03:08 PM

امتحان عربی دادم بدون تقلب شدم 19/75بااینکه هیچی نخوندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/30 05:21 PM

منم اجتماعی شدم 3 از 3 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همشو چرت و پرت نوشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا فردا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سه درس علوم و کل عربی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به به مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هیچیم نخوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه