پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 02:52 PM

نمیدونین به چنگکم چه نیرو ایی که وارد نکردم!!! رافوس لواشک میشی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونم لواشک کیهانیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 02:55 PM

(2013/03/13 01:22 PM)strife نوشته شده توسط:  باشه برادر لوز.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس:
یعنی چی این کار؟ قرار نبود با دشمناتون متحد بشین و با دوستتون (دوست موقت) دشمن بشین. این برخلاف قوانینی هستش که من در دنیا وضع کرده ام.
قانون 1_وقتی با کسی دوست میشی تا به هدف مشترکتون نرسیدین، دوستی رو به هم نزنین.
قاون 2_با دشمنی که دائم مردم رو میکشه و به خود شما هم حمله میکنه، متحد نشین.

محتوای مخفی (Click to View)
Don't try to fool me, I can't give you a second chance
I'm here to help you, don't try to backstab me
No one in this world can beat me
You're just another weak fighter
My great power is undeniable

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 02:55 PM

خوبه پس امشب چنگک رو بیار لازم میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 02:59 PM

اون که حتما جنسیس ولی رافوس قانون 2 رو نوشته قاون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/13 03:06 PM

ما مجبور نیستسم قانونی ک شما وضع کردی رو انجام بدیم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 03:08 PM

اشکال نداره
بنده خدا از دستش در رفت مهم نیست
منم بعضی وقتا بعضی حروفا رو یادم میره بنویسم
چرا زودتر شب نمیشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 03:09 PM

ایول داداش خودم رافوس هیچ حقی نداره.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 03:13 PM

رافوس اینو میفرستم بیاد خونتو بخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 03:23 PM

(2013/03/13 02:40 PM)strife نوشته شده توسط:  علاقه ای ب کمکت ندارم.رافوس.

رافوس:
چی شد؟ الان دیگه خیلی دیره که بخوای این حرفو بزنی. تو بهم مدیونی. بهت یادآوری میکنم که اگه الان احساس قدرت میکنی دلیلش اینه که زورتو با نگاه معروفم 2 برابر کردم. حداقل اگه تشکر نمیکنی پیمانت رو نشکن.

Don't forget our pact
our amazing plan for killing Kadaj
We had a deal
Just try to remember it
Being in my side is significantly wiser than being in their side
Think about it
Trust me this time
You won't regret it

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/13 03:25 PM

من قبلا تشکر کردم.