پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 01:58 PM

کی ناراحت شده ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی ناراحت نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 02:17 PM

خب بگذریم . ساعت چند میریم؟؟؟ تا اون موقع یه بحثی رو وسط بیارین.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/13 02:18 PM

نه.واسه چی؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 02:23 PM

الان دقیقا چی شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بحث چی ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 02:23 PM

(2013/03/13 11:50 AM)strife نوشته شده توسط:  امشب جشنه.همه سعی کنین بیاین.جنگ و خونریزی هم نداریم.بذارید ی بارم ک شده با ارامش کنارهم باشیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس:
من فقط حرف کسی رو گوش میدم که حداقل 30 درصد زورمو داشته باشه و بنابراین حرف شما رو گوش میدم. شما دوست من هستین (موقتا) و من برای این که کاداج و برادراش رو از سر راهم بردارم به شما که دست راست من هستین، نیاز دارم. ضمنا وقتی که کاداج به چشمام زل زد (جدا از این که با نگاه معروفم زورشو نصف کردم) در چشمای کاداج سفیروت و آینده رو دیدم و بهش هشدار دادم که این ره که میروی به ترکستانه. اما نمیدونست منظورم کجاست و اون جا رو ترک کرد اما وقتی تو رو دیدم فهمیدم که آدم شجاعی هستی از پس این ماموریت برمیای. وقتی خوب به چشمات نگاه کردم تونستم جدا از اینکه زورتو (این بار به خاطر شکست دادن کاداج) 2 برابر کنم، بفهمم که در نهایت پیروز میشی.
Don't even try to touch me, that can be your biggest mistake
and also can transmute you to a frozen fighter
So stay away and don't show yourself around me

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 02:26 PM

رافوس من با کلود رفیقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیال کردی دشمنیم با هم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 02:35 PM

باز این خودخواه امدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از کل کل خوشت میاد مگه نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بحث گفتگو ف ف دیگه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/13 02:40 PM

علاقه ای ب کمکت ندارم.رافوس.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/13 02:43 PM

(2013/03/13 02:40 PM)strife نوشته شده توسط:  علاقه ای ب کمکت ندارم.رافوس.
اگه داشتی که میکشتمت . من هم مثل کلود

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 02:43 PM

رافوس اینا چیه گذاشتی ؟
تو از شیطان هم بدتری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

5 ساعت دیگه تا مهمونی مونده ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه