پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/13 10:20 AM

ای بابا سلام
من نمی دونم کاداج که قانون وضع می کنه چرا عملیش نمی کنه
خودش میگه احترام به خانم های ف.ف بعدش خودش سر من دادمیکشه
اصلا نمی خواستم بگم ولی من ولایتی سرمون شلوغه نمی تونیم بیایم
ولی دلما پیش شماست

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 10:36 AM

(2013/03/12 10:43 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  رافوس نمیخواستم اینو بگم
ولی اگه فردا شب کاری کنی
ناچارم بکشمت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نگران نباش لوز
کسی نمیتونه بهت اسیبی بزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنسیس برادرت اینجاست

رافوس:
جنسیس جان نمیدونستم قبل از مهمونی ها از داروهای توهم زا استفاده میکنی. بهتره در طول مهمونی تو و اون لوز نزدیک کاداج باشین تا بهتون آسیبی نرسه. اگه تنها گیرتون بیارم دیگه باید غزل خداحافظی رو بخونین. میدونستین اگه یکی از شما ها رو فقط نوازش کنم کافیه تا نیروهای جادویی تون نصف بشن؟
محتوای مخفی (Click to View)
Don't underestimate me and my magical power

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/13 10:57 AM

(2013/03/13 10:20 AM)*sarah* نوشته شده توسط:  ای بابا سلام
من نمی دونم کاداج که قانون وضع می کنه چرا عملیش نمی کنه
خودش میگه احترام به خانم های ف.ف بعدش خودش سر من دادمیکشه
اصلا نمی خواستم بگم ولی من ولایتی سرمون شلوغه نمی تونیم بیایم
ولی دلما پیش شماست

رافوس:
طرف من هستین یا نه؟ به قدرت بیکران من ایمان دارین؟ من واقعا دلم نمیخواد توی این ماجراها هیچ خانمی بمیره. راستی امشب باید با خودم قرص خواب بیارم چون قراره کسی رو مسموم نکنم و این جوری شما ها حداقل برای یه روز هم شده رنگ آرامش رو ببینین و خودم هم بخاطر رفتار خوبم مشکلی در خوابیدن پیدا نکنم.
I can fight with all characters at the same time
and I can beat them all
but it will kill me too
I'm the most powerful character in ff 7 but of course I'm not the God

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 11:24 AM

رافوس چی خیال کردی فکر میکنی میتوی اینجا زور بگی
2 روزه اومدی میخوای کنترل و اوضاع رو بدست بگیری
من از قبل تو با سفیروث کل کل میکردم
تو که هیچی نیستی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با یه ضربه ناک اوت میشی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 11:25 AM

سارا دیگه نمیای ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امشب مهمونی چی ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/13 11:50 AM

امشب جشنه.همه سعی کنین بیاین.جنگ و خونریزی هم نداریم.بذارید ی بارم ک شده با ارامش کنارهم باشیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/13 12:04 PM

(2013/03/13 11:50 AM)strife نوشته شده توسط:  امشب جشنه.همه سعی کنین بیاین.جنگ و خونریزی هم نداریم.بذارید ی بارم ک شده با ارامش کنارهم باشیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ای قربون برادرم که انقد مهربونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/13 12:09 PM

دمت گرم داداش
هر چی به اینا میگیم بازم میگن جنگ
منم میخواستم وارد ماجرا بشم
اما جشن مهمتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج اون جوجه چه گناهی کرده ؟ اونقدر چوب میخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/13 12:12 PM

خب اون جوجه نقره ایه منم اون جوجه طلایی کلوده دیگه!!!!!!

چوب نمی خوره دارم نازش می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/13 12:13 PM

ممنون برادر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه