پارک انیمه
اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ (/thread-9788.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Nina - Wiliams - 2014/06/07 08:58 AM

اسنووووووووووووو تو ff13تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gifاستیو tekken 6تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

البته با کله میرما

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - .:prince jun misugi:. - 2014/06/07 09:57 AM

با ساسکه و ميزوگي و مين جانگو و ريوما وای  همشون قشنگن  ولي اگه شخصيت کارتوني بودم ميخواستم پسر باشم نه دختر

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - sha.j.t - 2014/06/11 11:19 PM

این پست جنبه ی اسلامی نداره!
ولی چه میشه کرد!؟
اگه پسر بودم اومی،هونوکا،کوتوری
حالا که دخترم شدو،کاداج،جک(فراست!!)،هیکاپ و...(چندتاشونو اسماشونو یادم نیست!!

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Nimue - 2014/06/11 11:55 PM

هیکاری ساکیشیما جووووووووووووووووووووووووونممممممممممممممتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - M@hdi - 2014/06/12 05:48 AM

Asuna  تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Manaka - 2014/06/12 11:24 AM

ایتاچی(الویت اول)
ایتاچی(الویت دوم)
ایتاچی(الویت سوم)
ایتاچی(اولویت چهارم)
ایتاچی(الویت پنج)
ماتسویاما(الویت شیشم)
گری )اولیت  هفتم(

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Rayan - 2014/06/12 04:32 PM

استغفرالله...
بابا نکنید این کارو....
همه ی این کاراکتر ها خودشون نامزد دارن یا به یکی علاقه دارن...
خجالت بکشید ...نچ نچ نچ
میاند اینجا  کامنت میزاریدمثلا...کلود...
خب تیفا اینو ببینه  کلود بدبختو میزنه ناکارش میکنه ها؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - .:shaghayegh:. - 2014/06/13 09:34 AM

بچه ها ببخشید اگه 100 بار تاحالا اینو گفتم
به خدا یادم نمی یاد گفتم یا نگفتم
به هر حال ماتسویاماتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Suzan✯ - 2014/07/06 05:43 PM

با ریوک !
نظرتون چیه ؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[attachment=39383]

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Princess Kimia - 2014/07/06 06:59 PM

من که الساباشم باجک ازدواج میکنم
[img=1190x672]http://th00.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/086/c/3/jack_frost___looking_moon_by_wzf-d5zhbyv.jpg