پارک انیمه
روش تقلب:| - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: روش تقلب:| (/thread-27313.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: روش تقلب:| - Rika Sugihara - 2017/01/29 09:26 PM

(2017/01/29 09:23 PM)'2rsa' نوشته شده توسط:  
(2017/01/29 09:20 PM)'Anna Bolena' نوشته شده توسط:  اره تو کلاسم.صندلی

خوشبحالت شد دیگه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
بچه های کلاس ما کیفشونو آویزون میکنن به صندلی جلویی و زیپ کیف کوچکشونو یکم باز میکنن تا ورقه ای که تقلب نوشتنو ببینن! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
چندبار آبجیه من اینجوریتقلب کرده!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
یه بار ورقه تقلبو لای موهاش قایم کرده بود که قواعد بود، اونو سریع بالای ورقش مینوسه و بعد کاغذ رو قورت میده!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

وای خدا دیگه قورت دادنش چی بود؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

RE: روش تقلب:| - 2rsa - 2017/01/29 09:31 PM

(2017/01/29 09:25 PM)'Anna Bolena' نوشته شده توسط:  من چجوری قورتش بدم@_@
یه چیزی بگین کسی نفهمه و زود بشه جمعش کرد

تو قورتش نده لای موهات قایم کن! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
همینو میدونستم دیگه خبر ندارم یا تقلباتو تو جامدادی بزار!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
چمیدونم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همیشه تقلباشو قورت میده تا گیر نیوفته!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/29 09:31 PM

خب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیدونم چی بگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توضیح بیشتر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب نمیتونی روی لباس مدرست چیزی بنویسی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا توی جامدادیت ؟

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/29 09:32 PM

(2017/01/29 09:31 PM)2rsa نوشته شده توسط:  

تو قورتش نده لای موهات قایم کن! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همینو میدونستم دیگه خبر ندارم یا تقلباتو تو جامدادی بزار!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چمیدونم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همیشه تقلباشو قورت میده تا گیر نیوفته!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاری نداره که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کاغذ خوشمزس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بچه بودم جلد سی دی رو ناقص میکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Rika Sugihara - 2017/01/29 09:33 PM

(2017/01/29 09:31 PM)'2rsa' نوشته شده توسط:  

قورت دادنم روش خوبیه فقط هضمش سختهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
ماشالله انقدر درگیر درسیم تو دل و رودمونم درس موج مکزیکی میرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/29 09:33 PM

معلم عربیم میگه جامدادی ها تو کیفففففمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/29 09:36 PM

خب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کف دست ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه روی میزت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - 2rsa - 2017/01/29 09:37 PM

(2017/01/29 09:33 PM)Rika Sugihara نوشته شده توسط:  
(2017/01/29 09:31 PM)'2rsa' نوشته شده توسط:  

قورت دادنم روش خوبیه فقط هضمش سختهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
ماشالله انقدر درگیر درسیم تو دل و رودمونم درس موج مکزیکی میرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه والا! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حتی به دل و رودمون رحم نمیشه!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2017/01/29 09:33 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  معلم عربیم میگه جامدادی ها تو کیفففففمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو کفه دستت بنویس! پشت مقنعه ات! زیر دستیت!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پشت ماشین حسابت!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/29 09:38 PM

ممنون از راهنمایی هاتونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا میرم ددس بخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاینجوری سنگیت ترممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/29 09:41 PM

اگه میدونستم تو چه وضعی هستی یه تقلبی میگفتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من الان باید خودمو یه فکری کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شفاهی رو دیگه نمیشه کاری کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه