پارک انیمه
انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ (/thread-19321.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - ajhz - 2015/06/03 11:08 AM

معلومه دیگه
بگین

RE: انیمه/انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - ajhz - 2015/06/03 11:11 AM

خود من وقتی بچه بودم از عروس مرده میترسیدم وقتی که از قبر بیرون میومد میرفتم پشت در اتاق قایم میشدم!
الانم از کروپس پارتی و پارانورمن میترسم!

RE: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - mahya ozora - 2015/06/03 11:17 AM

فقط شخصيتاى انيميشنى رو بگين لطفاً 
خودم از انيميشن coraline خيلى ميترسيدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
هنوزم ميترسم البته تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: انیمه/انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - Sweet Aida - 2015/06/03 11:19 AM

بچه که بودم (مثلا هفت سالم بود) از دیجیمون میترسیدم.
بعد از مدتی که گذشت از پوکمون میترسیدم!!
بعدش یادمه یه مدتی شبکه دو زورو رو پخش میکرد که واقعا میترسیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی انیمیشن ها از شخصیت ها میترسیدم نه از خود انیمیشن؛ مثلا از اژدها توی شرک میترسیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - shinku - 2015/06/05 11:32 AM

ازfrankeweenieوcoralineهمیشه میترسیدم و حالا هم میترسم .

RE: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - ajhz - 2015/06/05 12:15 PM

(2015/06/05 11:32 AM)hatsun miku نوشته شده توسط:  ازfrankeweenieوcoralineهمیشه میترسیدم و حالا هم میترسم .
منم از این دو تا هنوزم میترسم
مخصوصا فرانکنوینی

RE: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - tired - 2015/06/05 03:48 PM

والله من بچه بودم از انیمشین فرار خرگوشی بوط فکر کنم خیلی میترسیدم!
یادمه مهد کودکی که توش بودم هم تنها انیمسشنی که میزاشت همین بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من همش تو دست شوییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - immortal girl - 2015/06/05 04:23 PM

منم واقعا از کورالین وحشت دارم ! coraline خوشم میاد تقریبا هممون یه ترسی از کورالین داریم ! یه شب داشتم دوباره تنهایی میدیدم که ..... خوب شد مامانم اومد نجاتم داد

RE: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - immortal girl - 2015/06/05 04:24 PM

ای وای یه وقت راجبه جای خالی قبلی فک بد نکنید منظورم این بود که داشتم سکته میکردم ! همین .

RE: انیمیشنی که ازش میترسی یا قبلا میترسیدی چی بوده؟ - pary! - 2015/06/06 10:47 AM

کورالین از مادره خیلیییییی میترسیدم.