پارک انیمه
انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 (/thread-16976.html)

صفحه‌ها: 1 2

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - Merida - 2015/01/12 01:53 PM

72 امین دوره گلدن گلوب golden globe 2015 دیشب برگزار شد و انیمیشن how to train your dragon 2 موفق به کسب بهترین انیمیشن شد کارگردان این انیمیشن Dean DeBlois ، تهیه کننده Bonnie Arnold و کمپانی سازنده آن DreamWorks Animation است انمیشین های ساخت این کمپانی تا حالا 6 بار نامزد این جایزه شده بودند ولی برای اولین بار این کمپانی با انیمشین چگونه اژدهای خود را تریبت کنید 2 موفق به کسب این جایزه شد . انیمشین هایی که نامزد کسب این جایزه شده بودند عبارتند از

big hero 6
the book of life
the boxtrolls
how to train your dragon 2
the lego movie

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - Maia - 2015/01/12 02:18 PM

چه جالبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی بابت خبرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از بینه این کارتونا فقط the lego movie رو دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - anne13 - 2015/01/12 03:41 PM

چه خوب بنظر من واقعا حقش بود چون خیلی خوب ساخته بودنش و داستانش هم خوب بود
خیلی عالی بودشتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
ممنون مری^ـــ^
من از بین اینایی که گفتی فقط همینو دیدم ولی به زودی big hero 6 رو میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - امپراتور - 2015/01/13 01:38 PM

دیدیمش خوب بود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - AMIRJOOON - 2015/01/15 07:31 PM

عالیه مخصوصآ وقتی باباه می میره من داشتم گریه میکردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - !Web Prince - 2015/03/12 04:01 AM

شبکه پویا می خواد این فیلم رو برای عید پخش کنه

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - Nazi MF - 2015/03/12 03:03 PM

به نظر من شش قهرمان بزرگ باحال تر بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اینم خوب درست کرده بودن...منصفانه شد که به این انیمیشن دادن چون بیگ هیرو سیکس اسکارو برد...
منتظر عید و پخش از شبکه پویا هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - Mikasa148 - 2015/03/12 04:24 PM

امیدوارم هرچه زود تر تلوزیون پخشش کنه انیمیشن عالی ای هستشتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - ali#_# - 2015/03/12 05:40 PM

انیمیشن قشنگی بود برم دوباره نگاش کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

RE: انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 برنده جایزه گلدن گلوب 2015 - Sezar - 2015/11/14 03:21 PM

یکش کم محشر بود اینم از دوش باید زودتر از اینا جایزه ای که حقشون بود رو تقدیم میکردن (×_^)