پارک انیمه
قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: خادم سیاه - Black Butler (/forum-416.html)
+---- موضوع: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟ (/thread-16528.html)

صفحه‌ها: 1 2

قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟ - Maia - 2014/12/10 03:05 PM

به نظرتون اگه یک روزی سیل به هدفش برسه قرار دادش با سباستین به پایان برسه سباستین چیکار میکنه؟؟
بگین چی میشه!...یا اینکه کلن خودتون دوس دارین چی بشه؟

RE: قرارداده سیل تموم شد..حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - abaneh - 2014/12/10 03:15 PM

من میگم شبیه دث نوت سباستین روح سیل رو میگیره ،اصلا دوست ندارمآخرش لوس تموم بشه اینکه سباستین سیل رو ول کنه !
دو حالت رو دوست دارم یا سیل بمیره دست سباستین به سیل نرسه یا سباستین روح شیل رو بخوره !

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - Maia - 2014/12/10 03:22 PM

(2014/12/10 03:15 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  من میگم شبیه دث نوت سباستین روح سیل رو میگیره ،اصلا دوست ندارمآخرش لوس تموم بشه اینکه سباستین سیل رو ول کنه !
دو حالت رو دوست دارم یا سیل بمیره دست سباستین به سیل نرسه یا سباستین روح شیل رو بخوره !

اوه چه خشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من دوس ندارم شیل بمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اگه قراره شیل بمیره ینی دیگه کلا انیمه تمومهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...واس همین امیدوارم صدتا سیزن از این انیمه بسازن بعد سیل بمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/12 10:15 PM

شما مانگاشو نخوندین نه?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسپویل میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا جایی سباستین 90درصد جدی میشه تا روح سیل رو بخورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه جاییم سیل دور و بر نبود میگه مطمئنا روحت دلپذیر خواهد بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوست دارم آخرش سباستین سیل رو بخورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد قوی تر شه بره اون گریل رو از وسط نصف کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - ~tiffany~ - 2014/12/12 11:33 PM

سباستین یا روح سیلو میخوره

یادشمنش میشه

چیزی دیگه ای نیسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - an Uchiha - 2014/12/13 12:27 AM

خیلی دوست دارم سباستین بدجنسی کنه...اگه هم بخواد با مهربونی کنار سیل بمونه یا ولش کنه...خیلی چرت میشه
هرچند اگه سیل هم بخواد سباستین رو بکشه و بهش خیانت کنه خوبه...

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - night fury - 2016/01/19 09:19 PM

سباستین روح سیل رو بخوره .اخرش تراژدی تموم شه خیلی بهتره تا این که لوس تموم شه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - Miikasa Ackerman - 2016/03/30 11:26 PM

ارزو داشتم اینطوری بشه خیلی باحال میشد

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - X Phoenix X - 2018/11/21 05:16 PM

من ترجیح میدم سیل بمیره و سباستین تو کفش بمونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا دلم نمیخواد خورده بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قرارداده سیل تموم شد..وای حالا چی میشه؟|Kuroshitsuji - abaneh - 2018/11/21 06:19 PM

(2018/11/21 05:16 PM)X Phoenix X نوشته شده توسط:  من ترجیح میدم سیل بمیره و سباستین تو کفش بمونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا دلم نمیخواد خورده بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره منممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه