پارک انیمه
قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 (/thread-16270.html)

صفحه‌ها: 1 2

قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - Rayan - 2014/11/21 07:38 PM

سلام به طرفداران انيميشن مربي اژدها...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
لطفا در اين تاپيك قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه اي كه در مربي اژدهاي 2 رو ديديد بگيد...اگر هم ك عكس گذاشتيد خيلي بهتر ميشه.

×××××
خود من
از صحنه اي ك بي دندون يه سري تيغه ي جديد روي پشتش پيدا كرد خيلي خوشم اومد...

و صحنه اي ك بي دندون بقيه ي اژدها ها رو رهبري كرد و از درون آبي رنگ شد هم خيلي خوشم اومد...
و از صحنه اي كه آلفا مشكيه بي دندونو كنترل كرد خيلي بدم اومد و ناراحت شدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

نظره تو چيه؟

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - !Miss Elsa - 2014/11/21 07:55 PM

قشنگترینش موقعی یه که مامانشو میبینه!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - کاگامی - 2014/11/21 08:00 PM

من اون قسمت که مادرش برای اولین بار امد خوشم امد انگار داشت رو ابرها راه میرفن و اون قسمت که پدرش مرد منو ناراحت کرد

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - Rayan - 2014/11/21 08:20 PM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifبله...وقتي پدرش مرد خيلي ناراحت كننده بود...
____
اژدهاي 4 بال مادر هيكاپ خيلي اوبوهت داره...يكي ديكه از صحنه هاي قشنگش همونطور ك كنت گفت صحنه اي بود ك مادرش سوار اون اژدهاي 4 بال اومد...ولي بعدش من ترسيدم...فكر كردم بي دندون مي خواد غرق بشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - ×Freak× - 2014/11/25 07:29 PM

سلام!
من؟
من از صحه پرواز مامان هیکات با اون نقاب فوق العاده اش روی شاهکار اژدها ها خوشم اومد...
از مرگ بابای هیکاپ واقعا ناراحت شدم!
پرواز هیکاپ فوق العاده بود و زمانی که اون پیرزنه(اسمشو یادم نمی یاد)رو پیشونی هیکاپ اون علامتو کشید خوشم اومد!
سرزمین مامان هیکاپ که شاهکار بود!
در نتیجه:
کل فیلم عالیی بود!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بی صبرانه منتظر من نفرت انگیز و مربی اژدهای 3 هستم!

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - Rayan - 2014/11/25 09:28 PM

منم همين طور...اگه 3ش ساخته بشه خيلي خوب ميشه...
دوست دارم يه دونه ديگه خشم شب پيدا بشه ك بي دندون اينقدر تنها نباشه....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
من از مرگ آلفاي سفيد هم خيلي ناراحت شدم....

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - sha.j.t - 2014/12/12 01:23 AM

اون تیکه ای که بی دندون تیغ جدید پیدا میکنه!
خیلی باحال بود!
اون تیکه ایکه پدر هیکاپ میمیره=(
وبه خصوص تیکه ای که هیکاپ بی دندونو به خاطر استویک از خودش دور میکنه

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - anne13 - 2014/12/17 07:43 PM

اون جایی که پدر هیکاپ میمیره و هیکاپ بی دندونو از خودش دور میکنه خیلی ناراحت کنندستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
اون جایی هم که آلفای سفید میمیره بدهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
اون تیکه ای که اون پسره پیداش میشه و دختره از اون خوشش میاد هم باحاله+دعوای فیشلگس و اسنات لات سر دختره(راف بود یا تاف؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
جایی که مامان هیکاپ میاد و جایی که روی اژدها هاش راه میره باحاله
تیکه ی آخرش هم باحاله (جایی که بی دندون اونا رو رهبری میکنه و جایی که هیکاپ و آسترید..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - پرنسس کارولین - 2014/12/17 09:31 PM

خوشبحالتون دیدینش
مندر آرزوی نگاه کردنشم
هعی روزگار

RE: قشنگ ترين و ناراحت كننده ترين صحنه در مربي اژدهاي 2 - Rayan - 2014/12/18 03:20 PM

خب چرا دانلودش نميكني؟